versión en castellano  |  login

Catalunya Societat Civil - Xarxa de Relacions Professionals i Empresarials

Coyuntura económica

Coyuntura económica

19 de març de 2015

Llista assistents a la tertúlia dinar del 19 de març del 2015

 

Jordi Nadal

Director General

Plataforma Editorial

T. 934 947 999

jnadal@plataformaeditorial.com

www.plataformaeditorial.com

 

 

 

Miquel Àngel Fraile

Secretari General

Confederació de Comerç de Catalunya

T. 93 491 06 06

Miguelangel.fraile@confecom.cat

www.confecom.cat

 

 

 

Diego de León

Confederación Española de Organizaciones Empresariales

T. 915 663 445

idomecq@ceoe.es

www.ceoe.es

 

(este email me da error)

 

 

Xavier Segura

Tracis

M. 619 759 806

segura@tracis.es

www.tracis.es

 

 

 

Yolanda Piedra Mañes

Presidenta

Club Segle XXI Catalunya

T. 93 323 12 12

iolandapiedra@iveaempa.org

www.clubsegle21.org

 

 

Edmundo Montero

Vicepresidente

Fundeco Fundación la Comunicación

T. 93 467 12 30

Edmundo@fundaciondelacomunicacion.org

www.fundaciondelacomunicacion.org

 

 

 

Juan Canals

Presidente

Agrupación Española del Género de Punto

T. 934 151 228

jcanals@agrupaciontextil.org

www.agrupaciontextil.org

 

 

 

Ramon Felip

Presdient

Centre d’Innovació Anoia

M. 678 413 767

Ramon.felip@grupair.com

www.grupair.com

 

 

Alberto Calzada Vilaseca

Presidente

Ingeniería de Procesos Salineros Serra Salt Machinery

T. 93 892 34 62

M. 629 328 337

acalzadavilaseca@gmail.com

www.serraprocess.com

 

 

Antoni Tornet

Ambaixador

Casa Ronald McDonald Barcelona

T. 93 434 29 30

M. 639 333 678

anteo@atpgrupo.com

www.casaronadbarcelona.org

 

 

 

2014, com ha anat? Repàs econòmic, polític i social

2014, com ha anat? Repàs econòmic, polític i social

11 de desembre de 2014

Elpidio José Silva. Magistrat. “Justicia, empresa y corrupción política”

Elpidio José Silva. Magistrat. “Justicia, empresa y corrupción política”

27 de novembre de 2014

Un tema apasionante y de gran actualidad política.


Muriel Casals. Presidenta de Òmniun Cultural.

Muriel Casals. Presidenta de Òmniun Cultural.

18 de novembre de 2014

Catalunya. La Independencia: una pespectiva económica.





< veure posteriorsveure anteriors >